0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון קורקינט חשמלי רעננה

תיקון קורקינט חשמלי רעננה

נאמר זאת כך: נהגי המכוניות הפרטיות לא משתגעים עליהם, גם הולכי הרגל היו מעדיפים לא לפגוש אותם על המדרכות, אבל כפי שזה נראה כרגע, אף אחד לא יכול לעצור אותם. הקורקינטים החשמליים כאן, והם כאן בשביל להישאר. הרכיבה על קורקינט חשמלי, מציעה לרוכבים יתרונות משמעותיים שאף כלי רכב אחר לא יכול להציע. נתחיל מהמחיר. מחיר הרכישה של קורקינט חשמלי חדש, נמוך משמעותית ממחירו של כל רכב ממונע במצב נסיעה, אבל זה לא הכול. קורקינט חשמלי אינו מחויב באגרת רישוי או ביטוח חובה, כך שגם ההוצאות הללו, המוכרות היטב לכל בעל רכב, נחסכות מבעלי הקורקינט החשמלי.

היתרון השני הוא החיסכון האדיר בזמן. תיקון סקוטר חשמלי יכול לסדר את כל הבעיות הקיימות בו. קורקינט חשמלי משחרר את הרוכב מהעמידה בפקקי תנועה ומהאתגרים הכרוכים באיתור מקום חנייה חוקי. גם את החיסכון בזמן, ניתן כמובן לחשב במונחים כלכליים, אולם אם תשאלו את הרוכבים הם יספרו לכם כי מאז שהם הפסיקו לעמוד בפקקי תנועה ולחפש חנייה, חייהם הפכו לנעימים ורגועים יותר,  ולשקט נפשי, כידוע, אין מחיר. קורקינט חשמלי הוא אמנם פתרון תחבורתי יוצא מן הכלל לתנועה בערים הגדולות, אולם גם הקורקינטים החשמליים האמינים ביותר נזקקים מדי פעם לתיקון, של הגלגלים, של המנועים, של סוללות הליתיום ושל רכיבים נוספים. בדומה לתיקון רכבים המונעים בבנזין, סולר או גז, גם תיקון קורקינט חשמלי דורש לא מעט ידע ומיומנות. אנשי החברה, מפתחת ויצרנית הקורקינטים החשמליים המובילים בישראל, הם אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בטיפול במגוון סוגי התקלות העלולות להתגלות בקורקינטים או באופניים החשמליים. אם אתם זקוקים לתיקון קורקינט חשמלי באזור רעננה, אתם מוזמנים להכיר את שירות התיקונים של החברה ולקבל את הטיפול והשירות המקצועיים ביותר.