0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון קורקינט חשמלי כפר סבא

תיקון קורקינט חשמלי כפר סבא

שני גלגלים, מנוע חשמלי וסוללה. מחוברים ביניהם בשלדת מתכת. 'מה כבר יכול להתקלקל בקורקינט חשמלי?' אתם אולי שואלים את עצמכם. החדשות הטובות הן שקורקינט חשמלי הוא כלי אמין יחסית הכולל מספר מצומצם של מכלולים רגישים לתקלות, במיוחד בהשוואה לכלי רכב אחרים. אולם גם קורקינטים חשמליים עלולים להתקלקל. התקלות בקורקינטים חשמליים עלולות להתגלות בשלושה מכלולים עיקריים: בגלגלים, במנוע ובסוללה. הגלגלים, המהווים את הממשק של הקורקינט החשמלי עם הקרקע, עלולים להתעקם ובמקרים מסוימים אפילו להישבר, המנועים החשמליים עלולים להינזק כתוצאה משחיקה או עודף מאמץ ואילו סוללות הליתיום, כדרכן של סוללות, זקוקות מדי פעם לרענון והחלפה של תאים.

בנוסף לשלושת המכלולים הללו, קורקינט חשמלי זקוק גם למעצורים תקינים, שיאפשרו לכם לעצור במהירות במקרה הצורך וגם למערכות תאורה, שבלעדיהן די מסוכן לרכב בלילה. לסיכום: קורקינט חשמלי הוא אמנם כלי רכב אידיאלי, עבור מי שרוצה לנוע במהירות בתחומי העיר, אולם הוא אינו חסין מפני תקלות. אם הקורקינט החשמלי הוא עבורכם כלי תחבורה משני ואתם יכולים להרשות לעצמכם להסתדר תקופות קצרות בלעדיו יתכן כי התקלות בקורקינט החשמלי שלכם, לא יטרידו אתכם יותר מדי, אולם אם אתם, כמו תושבים רבים של כפר סבא, נסמכים על הקורקינט החשמלי כעל כלי תחבורה עיקרי, אתם זקוקים לבעל מקצוע שיאפשר לכם ליהנות מתיקון קורקינט חשמלי מהיר, יעיל ואמין, במחירים נוחים.

אם אתם תושבי כפר סבא והסביבה, הרוכבים על קורקינט חשמלי הזקוק לתיקון, אתן מוזמנים להכיר את החברה. החברה, המפתחת ומייצרת את הקורקינטים החשמליים המובילים והמתקדמים בישראל, מציעה לכם, מעבר לכלי רכב חשמליים דו גלגליים באיכות מעולה, גם שירותי תיקו קורקינט חשמלי מתקדמים ואיכותיים במיוחד, בכפר סבא ובסביבה.