0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון קורקינט חשמלי טרקר

תיקון קורקינט חשמלי טרקר

טרקר הוא קורקינט חשמלי אשר פותח בישראל ואשר רוב החלקים שלו מיוצרים ומורכבים בישראל. דגמי הטרקר השונים, המתאימים במיוחד לצרכי הרוכב הישראלי, מציעים מגוון אפשרויות מתקדמות, שדרוגים, תוספות ואביזרים נלווים. בשנים האחרונות עלה באופן משמעותי מספרם של רוכבי הקורקינטים החשמליים ברחבי ישראל. חלק נכבד מאותם קורקינטים אותם אתם יכולים לראות על הכבישים, המדרכות ושבילי האופניים בערים הגדולות, מיוצרים על ידי טרקר. כמו כל קורקינט חשמלי אחר, גם הקורקינט של טרקר, מאפשר לרוכבים לחסוך זמן, לחסוך כסף ולסייע לצמצום הפגיעה באיכות הסביבה. כמו כל קורקינט חשמלי,גם הקורקינט החשמלי של טרקר, זקוק מדי פעם לפעם לתיקון.

'מה כבר יכול להתקלקל בטרקר?' אתם אולי שואלים את עצמכם. ובכן, למרות שלא מדובר במערכות מורכבות ביותר, אל תשכחו שקורקינט חשמלי הוא אינו צעצוע. הקורקינטים של טרקר, מגיעים למהירות של שלושים קילומטרים בשעה. כאשר אתם רוכבים במהירות כזו בתוך העיר, אתם זקוקים למערכת בלמים שאפשר לסמוך עליה ולצמיגים איכותיים. רכיבה על טרקר עם בלמים פגומים, עלולה להסתיים באסון. לכן, לפני שאתם עולים על הטרקר שלכם, חשוב שתוודאו כי הבלמים תקינים וכי הצמיגים במצב טוב. במידה וזיהיתם תקלה באחד המכלולים, קחו את הטרקר שלכם לתיקון.

פרט לצמיגים ולבלמים, קיימים עוד מספר מכלולים העלולים להתקלקל, ביניהם: המנוע או הסוללה. החברה, יצרנית ומפתחת של קורקינטים חשמליים אמינים ומתקדמים, מעניקה שירותי תיקון מקיפים גם לקורקינטים החשמליים של טרקר. אם אתם זקוקים לתיקון קורקינט חשמלי טרקר, בתל אביב, ראשון לציון, כפר סבא, רעננה,פתח תקווה וערים רבות נוספות במרכז הארץ, אתם מוזמנים לראות מה המומחים של החברה יכולים לעשות כדי להחזיר את הטרקר שלכם למסלול בתקינות מלאה, תוך זמן קצר ובמחיר סביר.