0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון קורקינט חשמלי חדרה

תיקון קורקינט חשמלי חדרה

העיר חדרה, הוקמה כידוע על ידי אנשי העלייה הראשונה בשנת 1891 אם אחד מאותם מייסדים, אנשי העלייה הראשונה היה מגיע לעיר כיום, הוא היה מופתע מאוד מההתפתחות הטכנולוגית שעברה על העיר מאז ועד היום. אם אחד המייסדים של חדרה, היה מגיע לעיר כיום, לא היה באפשרותו להתעלם מהכמות המרשימה של הקורקינטים החשמליים הממלאים את רחובות העיר. כמו ערים רבות במרכז הארץ, אשר אינן מתאפיינות בהפרשי גובה משמעותיים, גם חדרה הפכה בשנים האחרונות לגן עדן עבור רוכבי קורקינט חשמלי. רוכבים אלה, אשר החליטו להניח מאחור את הרכב הפרטי הגדול, היקר והמזהם שלהם, עושים את דרכם ברחבי חדרה על גבי קורקינטים חשמליים. בדרך זו הם גם מגיעים מהר יותר מנקודה לנקודה בתוך חדרה, גם חוסכים את הוצאות הרישוי, הביטוח והדלק וגם מרימים תרומה משמעותית לאיכות הסביבה.

כמו כל כלי רכב ממונע אחר, גם קורקינט חשמלי עלול להתקלקל. מכלולים כמו המנוע החשמלי, הסוללה או הצמיגים, עומדים מדי יום בעומסים גבוהים המשפיעים על המצב המכאני או החשמלי שלהם. בשונה מרכב פרטי, אותו אתם מחויבים להעביר טסט פעם בשנה, האחריות על מצבו התקין של הקורקינט החשמלי היא שלכם בלבד. אל תשכחו כי מדובר בכלי תחבורה לכל דבר ועניין, המסוגל לשאת אתכם במהירות של עד 25 קמ"ש, על הכביש. כאשר אתם רוכבים במהירויות כאלה, חשוב שתדעו שאתם יכולים לסמוך על המעצורים שלכם.

החברה, יצרנית ומפתחת של קורקינטים חשמליים איכותיים ואמינים, מציעה לכם, תושבי חדרה, שירותי תיקון קורקינט חשמלי ברמה הגבוהה ביותר. אנשי המקצוע המנוסים של החברה יעשו הכול על מנת להחזיר את הקורקינט החשמלי שלכם לכביש, במצב תקין, שיאפשר לכם לרכב עליו בבטחה לאורך זמן.