0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון קורקינט חשמלי ברמת השרון

תיקון קורקינט חשמלי ברמת השרון

רמת השרון, הפכה בעשורים האחרונים ממושבה מנומנמת לעיר קטנה וסואנת. אחת הדרכים המקובלות ביותר על תושבי רמת השרון לנוע בתחומי העיר היא באמצעות אופניים וקורקינטים חשמליים. כלי תחבורה זריזים אלה מאפשרים לתושבי רמת השרון, לנוע ממקום למקום במהירות, בלי לעמוד בפקקים או לחפש חניה, ולחסוך בהוצאות הרישוי, הביטוח והדלק. בזכות העובדה כי המנוע החשמלי אינו רועש ואינו מזהם, הם גם מגנים על איכות הסביבה. המבנה הייחודי של רמת שרון, הרחובות השקטים יחסית והיעדר הפרשי גובה קיצוניים, הופכים אותה למקום אידיאלי להתפתחות תרבות האופניים החשמליים והקורקינטים החשמליים. אין פלא אם כך שתושבים רבים של רמת השרון, בחרו לרדת מהמכוניות הגדולות, היקרות והמזהמות, ולהשתמש יותר ויותר בקורקינטים חשמליים.

עם העלייה העצומה במספר כלי הרכב החשמליים הדו גלגליים, על הכבישים ועל שבילי האופניים ברחבי רמת השרון וברחבי הארץ כולה, עלה משמעותית גם מספרם של בתי העסק המציעים שירות תיקונים לקורקינט חשמלי. בעלי קורקינטים רבים נוטים לזלזל בחשיבות התיקון המקצועי של כלי הרכב שלהם. אולם אל תשכחו. חלק מהקורקינטים החשמליים שנמצאים כיום על הכביש, מסוגלים להגיע למהירות של עד 40 קילומטרים לשעה. במהירות כזו, כל אחד היה מעוניין במערכות בלמים וצמיגים שהוא יודע שאפשר לסמוך עליהן בלב שלם.

אם אתם זקוקים לשירותי תיקון קורקינט חשמלי ברמת השרון, יש כתובת אחת שאתם צריכים להגיע אליה. שירותי התיקון של החברה, נסמכים על ידע עשיר וניסיון חסר תקדים בהיקפו אשר נצברו במהלך שנים של ייצור פיתוח קורקינטים חשמליים. הידע והניסיון הללו, מאפשרים לאנשי החברה לאתר כל תקלה בקורקינטים חשמליים, באמצעות הכלים המתקדמים ביותר והחלפים האיכותיים ביותר, שיבטיחו לכם רכיבה איכותית ובטוחה לאורך זמן.