0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון קורקינט חשמלי בפתח תקווה

תיקון קורקינט חשמלי בפתח תקווה

רכשתם קורקינט חשמלי? איחולינו. ברוכים הבאים לעולם של תחבורה עירונית יעילה, חסכונית ונקייה יותר. קורקינט חשמלי יאפשר לכם ליהנות מתנועה זריזה במיוחד בתוך העיר, בלי לעמוד ברמזורים, בלי להיתקע בפקקים ובלי לחפש חנייה. רכיבה על קורקינט חשמלי תחסוך לכם את הוצאות הביטוח, הרישוי והדלק. בנוסף, רכיבה על קורקינט חשמלי במקום נסיעה ברכב בעל מנוע בנזין מזהם, תורמת לשמירה על איכות הסביבה. קורקינט חשמלי הוא ללא ספק כלי התחבורה העירוני המושלם מכל הבחינות. אולם גם בכלי הרכב החשמליים הטובים ביותר, עלולות להתגלות תקלות. במיוחד כאשר הם נמצאים בשימוש שוטף לאורך זמן.

אילו תקלות מתגלות בקורקינטים חשמליים? ובכן, כמו כל כלי רכב המצויד במספר מכלולים מכאניים וחשמליים, הקורקינטים החשמליים, עלולים לסבול מתקלות בשלוש קטגוריות עיקריות. הגלגלים, המנוע והסוללה. הגלגלים, נקודת המגע של הקורקינט עם הכביש או המדרכה, חשופים למספר סוגי תקלות: פנצ'רים, התעקמויות ועוד, המנועים החשמליים, מורכבים מחלקים נעים, אשר גם הם עלולים לסבול מפגיעות מכאניות. סוללות הליתיום, המספקות את הכוח המניע, עלולות אף הן להיפגע, כתוצאה משימוש לאורך זמן. טיפול איכותי בכל אחד מסוגי התקלות שהזכרנו דורש מיומנות ומקצוענות מצד המתקנים.

בפתח תקווה ובסביבתה תוכלו למצוא לא מעט עסקים המעניקים שירותי תיקון קורקינט חשמלי, אולם אם אתם מעוניינים לבצע תיקון קורקינט בפתח תקווה, ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים סבירים, יש רק מקום אחד שאתם צריכים לרכב אליו.החברה המייצרת ומפתחת את הקורקינטים החשמליים המובילים בישראל,תעמיד לרשותכם את כל הידע והניסיון שלה, את אנשי המקצוע המנוסים ביותר ואת חלקי החילוף האיכותיים ביותר, על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. כולם כבר יודעים: תיקון קורקינט חשמלי בפתח תקווה.