0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון קורקינטים חשמליים תל אביב

תיקון קורקינטים חשמליים תל אביב

תושבי תל אביב למדו להיזהר. הם לא יורדים לכביש או עולים למדרכה לפני שהסתכלו ימינה ושמאלה בשבע עיניים, כדי למנוע אי נעימות. אנחנו לא מדברים על אי הנעימות הכרוכה במה שהכלבים משאירים אחריהם, אלא באי הנעימות הכרוכה בהיתקלות עם קורקינטים חשמליים. בשנים האחרונות עלה באופן משמעותי במיוחד מספרם של הקורקינטים החשמליים הדוהרים ברחובות תל אביב. אפשר להבין את זה. הרי מדובר בעיר הפקוקה והסואנת ביותר בישראל. עיר שבה מציאת חנייה לרכב נחשבת למשימה בלתי אפשרית כמעט. תיקון הקורקינטים החשמליים יכול להפוך אותם לתקינים ובריאים יותר, והם גם מאפשרים לתושבי תל אביב לנוע בזריזות ממקום למקום ולחסוך את זמני העמידה בפקקים ואת חיפוש החניה. בנוסף יש לרכיבה על קורקינטים חשמליים יתרונות משמעותיים רבים נוספים.

קורקינט חשמלי חוסך לתושבי תל אביב לא רק זמן אלא גם כסף. הרבה כסף. קורקינט חשמלי, המסוגל להגיע למהירות של עד ארבעים קילומטרים לשעה, לא מחויב באגרת רישוי או בביטוח. בנוסף, עלות השימוש בקורקינטים חשמליים היא נמוכה במיוחד. השילוב בין החיסכון הכספי הישיר, לבין החיסכון בזמן, הופך את ההחלטה לעזוב את הרכב הפרטי ולעלות על קורקינט חשמלי, למשתלמת במיוחד. הוסיפו לכך את העובדה כי קורקינט חשמלי אינו שורף דקל על מנת לנוע ואינו מזהם את האוויר ותבינו מדוע תל אביבים רבים כל כך מעדיפים את הקורקינטים החשמליים שלהם, על פני כל כלי תחבורה אחר.

רוב הקורקינטים החשמליים שתוכלו לרכוש, הם כלי רכב אמינים ואיכותיים, אולם גם כלי רכב אמינים ואיכותיים עלולים לסבול מתקלות. שירות התיקונים לקורקינטים חשמליים של החברה, יצרנית ומפתחת קורקינטים חשמליים, יאפשר לכם לשמור על הקורקינט החשמלי שלכם במצב תקין וליהנות מרכיבה בטוחה ורצופה ברחבי תל אביב, לאורך זמן.