0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון קורקינטים חשמליים ברחובות

תיקון קורקינטים חשמליים ברחובות

קורקינטים חשמליים הפכו לכלי תחבורה המועדף על ישראלים רבים החיים בעיר. הרכיבה על קורקינטים חשמליים, מציעה מספר יתרונות שקשה מאוד להתעלם מהם. קחו למשל את הנושא הכלכלי. מחירו של קורקינט חשמלי חדש, הוא נמוך מאוד יחסית לכל כלי רכב ממונע אחר. בנוסף, קורקינט חשמלי אינו מחויב במעבר של טסט שנתי ולא בביטוח חובה. כאשר החיסכון הכלכלי הישיר הזה, מצטרף אל החיסכון העקיף ממנו תוכלו ליהנות כתוצאה מכך שלא תיאלצו יותר לחפש חנייה או לעמוד בפקקים, הוא מצטבר לסכומים משמעותיים במיוחד, המכסים את עלות הרכישה של הקורקינט החשמלי, בתוך חודשים ספורים. אם איכות הסביבה חשובה לכם, אתם ודאי מבינים מה התרומה של כלי רכב חשמליים, שקטים ולא מזהמים, על מצבו של כדור הארץ.

בקיצור, ניתן לסכם כי לקורקינטים החשמליים יש יתרונות רבים עבור תושבי רחובות ועבור תושבי ערים רבות נוספות במרכז הארץ. אולם קורקינטים חשמליים, הנעים במהירות של עד ארבעים קילומטרים לשעה, על הכביש או על המדרכה,עלולים להפוך לכלי רכב מסוכנים, במידה והם לא מטופלים כהלכה. נכון, כבעליו של קורקינט חשמלי, לא תצטרכו להיכנס איתו למוסך מורשה, אבל ממש כמו כל כלי רכב אחר, אם אתם רוצים לרכב בביטחון על הקורקינט החשמלי שלכם, אתם צריכים לטפל בו באופן שוטף ולתקן במהירות את כל מה שדורש תיקון.

עם פריחת המגמה של הרכיבה על קורקינטים ואופניים חשמליים, עלה באופן ניכר, גם מספרם של העסקים בהם ניתן לבצע תיקון אופניים חשמליים ברחובות ובערים נוספות ברחבי הארץ. החברה

 יצרנית ומפתחת את הקורקינטים החשמליים המתקדמים בישראל, מציעה לכם, תושבי רחובות שירותי תיקון קורקינטים חשמליים באיכות וברמה גבוהה יותר מאשר כל חברה אחרת.