0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון אופניים חשמליות ראשון לציון

תיקון אופניים חשמליות ראשון לציון

גם הכבישים והמדרכות של ראשון לציון נכבשו לאחרונה על ידי רוכבי האופניים החשמליות. בין הסיבות הרבות והמגוונות לכך, ניתן למנות את המבנה הגיאוגרפי של ראשון לציון, המאפשר תנועה קלה ונוחה גם באמצעות מנועים חשמליים, ואת מחירי הרכב הגבוהים אשר הביאו ישראלים רבים לבחור באלטרנטיבה היעילה, החסכונית  והנקייה יותר. הוסיפו לכך את העובדה כי לפחות כיום, אין צורך ברישיון נהיגה או ברישיון רכב על מנת לרכב על אופניים חשמליות ותבינו מדוע בראשון לציון ובערים רבות נוספות הם הפכו לכלי תחבורה נפוץ במיוחד, בקרב צעירים ומבוגרים מכל שכבות החברה.

כמו בכל כלי רכב, הגומא מרחקים גדולים על המדרכות והכבישים, גם באופניים חשמליות מתגלות מדי פעם תקלות. תקלות באופניים חשמליות עלולות להתרחש בעיקר בגלגלים – נקודת המגע של האופניים עם הכבישים והמדרכות של העיר, במנוע, הכולל מספר רכיבים המתבלים עקב שימוש ממושך או לא זהיר ובסוללות הליתיום, הכוח המניע של כל זוג אופניים חשמליות. בדומה לבחירת מוסך לרכב, גם כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע שיטפל באופניים החשמליות שלכם, עליכם לקחת בחשבון מספר נקודות חשובות, בניהן: הניסיון המקצועי, רמת השירות, והמחיר אותו גובה בעל המקצוע.

יצרנית הקורקינטים המייצרת מגוון קורקינטים חשמליים בתקנים אירופיים, המסוגלים להגיע למהירות של 40 קילומטרים לשעה, לטווח של ארבעים קילומטרים, מציעה לכם תיקון אופניים חשמליות בראשון לציון וכל אזור המרכז. אנשי המקצוע של החברה צברו ניסיון חסר תקדים באיתור וטיפול בתקלות, בכל אחד ואחד מהמכלולים השונים המרכיבים את האופניים החשמליות. הם ישמחו לטפל גם באופניים החשמליות שלכם, במחירים משתלמים. ועם חיוך.