0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון אופניים חשמליות חולון

תיקון אופניים חשמליות חולון

מה הפך את האופניים החשמליות לתופעה גורפת כל כך? מה דוחף צעירים ומבוגרים בתל-אביב, חולון, ראשון לציון, רמת גן וערים רבות נוספות במרכז, לוותר על כלי הרכב שלהם ולעבור לאופניים חשמליות. התשובה לכך פשוטה. מדובר בכלי תחבורה זריז ויעיל בתנועה העירונית, הרבה יותר מאשר כל כלי רכב אחר, וחשוב יותר: בהשוואה למחירים הגבוהים של כלי הרכב בישראל ולמחירי הדלק, רכישה של אופניים חשמליות נחשבת להוצאה קטנה במיוחד. עיר כמו חולון היא מקום אידיאלי לרכיבה על אופניים חשמליות. בעיקר הודות למבנה הגיאוגרפי שלה, שאינו כולל יותר מדי עליות וירידות

החיים עם אופניים חשמליות, נראים אולי כמו סוג של אידיליה, אבל, כפי שאתם יודעים, המציאות בדרך כלל שונה לחלוטין מהתפיסה שלנו לגביה. אמנם מדובר במערכת פשוטה יחסית, אך העומסים המופעלים על המערכות השונות של האופניים החשמליות בשימוש קבוע ויום-יומי, עלולים לגרום לתקלות. הגלגלים, הנושאים את המשקל ובאים במגע עם הכביש, המנועים העומדים לפעמים במאמצים גדולים והסוללות, המספקות את הכוח הנדרש להנעת האופניים, הם מכלולים המועדים לתקלות מסוגים שונים.

תקלות הן כאמור חלק מחייו של כל בעל אופניים חשמליות. נשאלת השאלה? כיצד עלינו לבחור את מי שיתקן אותן? איך נדע לסמוך על בעל מקצוע כזה או אחר, שיחזיר את האופניים החשמליות שלנו למצב תקין, באמינות ובמחיר סביר? עבור תושבי חולון והסביבה, התשובה ברורה. החברה, יצרנית הקורקינטים החשמליים המתקדמים, אשר מסוגלים להגיע לטווח של עד 40 ק"מ, במהירות של 25 קמ"ש, מציעה שירותי תיקון אופניים חשמליות, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בחולון והאזור, במחירים שכדאי מאוד לבדוק. אם אתם זקוקים לתיקון אופניים חשמליות בחולון, יש רק מקום אחד שאתם צריכים לרכב אליו.