0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון אופניים חשמליות הרצליה

תיקון אופניים חשמליות הרצליה

לא יאמן כיצד שני גלגלים ומנוע חשמלי צנוע, עשויים לשנות את אורח החיים. ברגע אחת ניתן לעבור מחיים של חיפוש חנייה, עמידה בפקקים והוצאות גדולות על מוסכים, ביטוח, דלק וחלפים, לחיים חופשיים ומשוחררים. נוסעים כמו שרוצים, מחנים בכל מקום בלי בעיה. אפילו העמידה בפקקים הופכת לזיכרון רחוק ולא נעים. אם תשאלו את רוכבי האופנים החשמליות שאתם מכירים, הם ישמחו לספר לכם, איך כלי התחבורה הצנוע הזה מאפשר להם לחסוך לא מעט זמן ולא מעט כסף. 'ומה עם התיקונים?' אולי תשאלו אותם. ובכן, היות ומדובר במערכת פשוטה יחסית הכוללת מספר נמוך של מכלולים המועדים לתקלות, רוב האופניים החשמליות שתמצאו בשוק, מעניקים לרוכבים רמה גבוהה במיוחד של אמינות.

אולם, גם בכלי התחבורה האמין ביותר, מופיעות מדי פעם תקלות. רוב התקלות המאפיינות אופניים חשמליות, מתגלות באחד משלושת התחומים הבאים: בגלגלים, במנוע החשמלי או בסוללה. אם רכשתם אופניים חשמליות הרצליה ואתם זקוקים לטיפול, הטיפול בכל אחד מסוגי התקלות, דורש מומחיות וניסיון. היות ומדובר במוצר חדש יחסית על הכבישים, והיות בשונה מכלי רכב אחרים, לא קיימת בחוק דרישה להקמה של מוסכים מורשים, ברוב החברות הישראליות המציעות שירותי תיקון אופניים חשמליות לא נצבר די ידע או ניסיון, המאפשרים הענקה של שירות מקצועי ואמין.

תיקון אופניים חשמליות בחברה, הוא סיפור שונה לחלוטין. החברה היא לא עוד יבואנית של אופניים חשמליות וקורקינטים חשמליים, אלא חברה שפיתחה בעצמה קו מתקדם של קורקינטים חשמליים. הידע העצום שרכשו אנשי החברה במכלולים השונים של האופניים והקורקינטים החשמליים, מאפשר להם להעניק לכם את השירות היעיל המקצועי והאמין ביותר, לתיקון אופניים חשמליות בהרצליה ובערים נוספות ברחבי ישראל. תושבי הרצליה כבר יודעים. כאשר מדובר על תיקון אופניים חשמליות אין תחליף לשירות של החברה .