0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

תיקון אופניים חשמליות אבן גבירול

תיקון אופניים חשמליות אבן גבירול

רחוב אבן גבירול בתל אביב, משתרע מנחל הירקון בצפון ועד לרחוב יהודה הלוי בדרום. הרחוב, ההומה מכוניות ואוטובוסים בכל שעות היום כמעט, מהווה ציר מרכזי גם עבור רוכבי אופניים חשמליות המנצלים את שבילי האופניים המשולבים לכל אורכו של הרחוב. כעיר הצעירה והתוססת ביותר בישראל, אימצה תל אביב במהירות רבה את מגמת האופניים החשמליות. ברחובות הראשיים, בשדרות, בשבילי האופניים ובפארקים, ניתן לראות רוכבי אופניים חשמליות וקורקינטים חשמליים לאורך כל שעות היממה. אפילו נהגי המכוניות והולכי הרגל התל אביבים כבר השכילו להתרגל לתופעה החדשה ולהתייחס אל כלי הרכב החשמליים החוצים את דרכם בשוויון נפש.

הולכי רגל לא זהירים ונהגי מכוניות וקטנועים הם לא היחידים המאיימים על שלמותם של האופניים החשמליות. למעשה, החיים בעיר, העלייה והירידה מהמדרכות והנשיאה של משקלים כבדים עלולים להזיק לאופניים החשמליים לגרום לתקלות. התקלות הנפוצות ביותר באופניים חשמליות מתגלות בדרך כלל בגלגלים, במנוע או בסוללה, וכל אחת מהן עלולה לא רק להשבית את האופניים החשמליות, אלא גם לסכן את הרוכבים. לכן מומלץ לערוך בדיקות תכופות של המכלולים השונים ולטפל באופניים החשמליות באופן שוטף, אצל בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים.

בשונה ממוסכים לכלי רכב ממונעים, אשר נדרשים לעמוד בתקנות של משרד התחבורה ושל יבואני הרכב, שוק התיקון של האופניים החשמליות הוא שוק פרוץ, בו פועלים לא מעט גורמים לא מקצועיים. תיקון אופניים חשמליים על ידי המקצוענים של החברה, יעניק לכם ביטחון מלא ברכיבה. שירותי התיקון של החברה באזור רחוב אבן גבירול בתל אביב, ניתנים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, המשתמשים בכלים המתקדמים ביותר ובחלקי החילוף האיכותיים ביותר. כל זה על מנת שתוכלו לרכב בראש שקט ברחוב אבן גבירול וברחבי העיר כולה.