0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

האם קורקינט חשמלי הוא חוקי?

האם קורקינט חשמלי הוא חוקי?

קורקינט חשמלי הוא כלי רכיבה מאוד נוח, זריז ומתאים לשימוש במקומות שונים בערים ובמרחבים כפריים. הקורקינט תופס נפח גדל והולך וגדל בקרב הרכבים הדו גלגיליים הממונעים בגלל היתרונות הרבים שהוא מעניק לכל מי שמשתמש בו.השאלה שנשאלת הינה: האם קורקינט חשמלי הוא חוקי? הרשויות הממשלתיות חייבות להתאים עצמם לטרנד הגדל והולך של רכיבה על קורקינטים, והם מחוקקים חוקים שמאפשרים לכל אחד לנוע עליו בבטחה. לכן , קורקינט חשמלי הוא חוקי ואפשרי לרכיבה בתנאים מסוימים. יש הגבלת גיל, הגבלת מהירות וצריך לנוע עליו עם אמצעי הגנה כמו קסדה מתאימה ועוד. החברה מייצרת קורקינטים חשמליים על פי תקנים אירופיים מחמירים, ולכן כל מי שרוכש אותם יודע בבטחה שהוא רוכש כלי אמין, חזק, בטיחותי וטוב.

הקורקינטים של החברהנחשבים למתקדמים מאוד בתחום. הם בנויים בצורה מסיבית, ויש להם מנוע חשמלי חזק, וסוללות ליתיום איכותיות שנותנות להם כושר ניידות מעולה לטווח ארוך של עד ארבעים קילומטר.יש הגנה מפני חדירת מים, ולכן ניתן לרכב עליהם גם בימים גשומים ללא חשש לתקלות. לחברה יש צוות יועצים מנוסה ומקצועי שיכול לתת מענה לכל שאלה בתחום הקורקינטים, כולל נושא החוקיות שלהם והתקינה עבורם. הייעוץ שניתן יכול להיות טלפוני או פנים אל פנים בחנות החברה שנמצאת בתל אביב, והצוות יעזור לכל לקוח למצוא את הקורקינט שמתאים לו ביותר,

קנייה של קורקינטים חשמליים הינה קנייה שנעשית לצורך שיפור איכות החיים בכל מה שקשור בתנועה רכובה בתוך העיר הגדולה והצפופה. הכלי הזריז יכול לנוע עם רוכבו בביטחון מלא במסלולי נסיעה שהוכשרו במיוחד עבורו ועבור כלים דו גלגליים אחרים. החיסכון בהוצאות כספיות, בזמן ועוד מכסה את ההשקעה שבקנייה, . ולאחר תקופה ההוצאה מכסה את עצמה, ונעשית שולית ביחס לחיסכון המצטבר, ולכן אנשים רבים שוקלים להצטרף לאחרים שכבר רכשו את הקורקינטים. החברה תשמח לשרת את הלקוחות החדשים, ותיתן להם תשומת לב מיוחדת בזמן הקנייה הראשונה.הרוכב צריך לשמור על חוקי הרכיבה בדרך להנאה מושלמת בעת רכיבה למטרות סידורים והנאה.