0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

סוללות ליתיום לקורקינט ואופניים חשמליות

סוללות ג'ל לקורקינטים

סוללות ג'ל לקורקינטים

סוללות ג'ל לקורקינטים חזקות ואיכותיות במיוחד.

לפרטים נוספים
סוללה לאופניים חשמליים

סוללה לאופניים חשמליים

אין ספק כי נסיעה על אופניים חשמליות היא אהבה חובקת עולם.

לפרטים נוספים
סוללות לקורקינט חשמלי

סוללות לקורקינט חשמלי

הסיכוי היחיד לכך שלא נתקלתם בקורקינטים ממונעים על ידי סוללות לקורקינט חשמלי בשנה...

לפרטים נוספים
סוללות לאופניים חשמליות מחיר

סוללות לאופניים חשמליות מחיר

מי שבוחר לרכוש אופניים חשמליים על פני מכוניות הם בדרך כלל הסטודנטים וזוגות צעירי...

לפרטים נוספים
סוללה Lifepo4

סוללה Lifepo4

סוללת ליתיום (lithium ion ) היא סוללה שבנויה מחומר מתכתי (מומס בנוזל) בשם ליתיום...

לפרטים נוספים
סוללת ליתיום ברזל

סוללת ליתיום ברזל

בבואכם לבצע רכישה של סוללה לאופניים החשמליים באתר אלקטריק סקוטר יש לקחת בחשבון כ...

לפרטים נוספים

רכישת אופניים חשמליים יכולה להיות משימה לא קלה בכלל, כל הרבה סוגים ועוד לא עבר לו רגע ואתם כבר מתבלבלים. בחרתם אופניים בשעה טובה, כעת נראה כי הבחירה הפכה להרבה יותר קשה, איזה סוללה לרכוש? ברכישת אופניים חשמליות זו שאלת השאלות. יש המון סוגים של סוללות אך לכל מביני העניין ברור דבר אחד, סוללת הליתיום היא הנפוצה ביותר והטובה ביותר עבור רוכב האופניים הממוצע.

ליתיום או סוללות עופרת חומצה. נכון שיש סוגים אחרים נוספים של סוללות לאופניים חשמליים, אך שני הסוגים העיקריים שתראו בכל המקום הם או ליתיום או עופרת חומצה. במאמר קצר זה נדבר על היתרונות של סוללת הליתיום ומדוע היא כדאית מאוד לרכישה.

ישנם סוגים רבים ושונים של סוללות ליתיום לאופניים חשמליים לבחירה. אך לא כל הסוללות שוות ביעילותן ועצמתן. סוללות LiFePO4 הם סוללות ליתיום הכבדות והיקרות ביותר, אל יחד עם זאת הם גם הבטוחות ביותר ובעלות זמן הפעולה הרב ביותר.  סוללות LiMn2O4 ו LiNiMnCoO2 הם באמצע הטווח של סוללות ליתיום במונחים של גודל, משקל, בטיחות, תוחלת חיים ועלות. הם יעניקו ביצועים טובים כמעט לכל מטרה. LiPo הם הסוללות הקטנים ביותר, הזולים ביותר, הן סוללות ליתיום הקלות והחזקות ביותר. החסרונות שלהם כוללים תוחלת החיים קצרה נטייה להתלקחות.

סוללות ליתיום לאופניים חשמליים הם לב ליבם של האופניים החשמליים אותם רכשת או תרכוש בעתיד. למעשה מנוע האופניים החשמליים הוא חסר תועלת ללא הסוללה. על כן באתר אלקטריק סקוטר ניתן לקבל את כל המידע והייעוץ לרכישת סוללת ליתיום לאופניים חשמליים מבלי להסתבך יתר על המידה. באתר אלטריק סקוטר תוכלו למצוא מגוון רחב של סוללות ליתיום לאופניים חשמליים, את הסוללות בחרו לפי המטרה ואפיון צורך הרכיבה שלכם. נסיעה בטוחה ונעימה.