0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

חנות קורקינט חשמלי

חנות קורקינט חשמלי

כל אחד שגר בעיר אורבאנית עושה את החשבון הפרטי שלו ומחליט איך הוא רוצה להתנייד בה לצורך סידורים שונים. במקרים רבים התנאים הסביבתיים שמקיפים אותו מובילים להחלטות מהותיות. תנאי תעבורה קשים בעיר צפופה כמו תל אביב ידרבנו אנשים רבים למצוא פתרונות חלופיים זולים ויעילים. רכישת קורקינט חשמלי היא אחת האפשרויות שעומדות על הפרק, ואנשים רבים פונים במשך הזמן לפתרון יעיל זה. החברה מודעת לתהליך הזה, ופתחה קורקינטים חשמליים מדור מתקדם שיש להם איכויות מתקדמות, ולכן אנשים רבים מעוניינים לבדוק את הכלים האלו, ומגיעים לחנות הדגל של החברה אשר ממוקמת ברחוב הירקון בתל אביב.בחנות של חברתנו ניתן לקבל מידע מפורט מאוד מיועצי השירות והמכירות.

הקורקינטים החשמליים שפתחה החברה מיוצרים על פי תקנים אירופיים מחמירים וזה אומר הרבה על האיכות שלהם. הם יותר מהירים ומגיעים לטווח נסיעה יותר גדול מרוב הכלים שנמצאים בשוק. הם מוגני מים ולכן אפשר לרכב עליהם גם בימי גשם. הם חזקים , מסיביים ובעלי גלגלים רחבים ומצוידים במערכות בלימה ומערכות בולמי זעזועים רציניים שמאפשרים לרוכבים שונים במשקלים שנים לנוע בקלילות וללא חשש בנתיבים שונים שיש בעיר. הרשות העירונית מודעת לצורך בהכנת מסלולים בטוחים ומשקיעה בכך מאמץ גדול וכספים רבים. כך שהנושא מתפתח כל העת, וכמות הרוכבים גדלה כל העת.

חנות הדגל של החברה המייצרת קורקינטים חשמליים ממוקמת בסמוך לנמל תל אביב ויש בה דגמים רבים של קורקינטים חשמליים שמיועדים לרוכבים בגילאים שונים ובני שני המינים. מחירי הקורקינטים סבירים ונוחים, ויכולים להתאים לאנשים מרמות סוציו אקונומיות שונות. היתרון ברכישת קורקינט חשמלי מתבטא בכך שלאורך זמן הם מחזירים את ההשקעה שבקנייתם וזאת בעקבות החיסכון הכספי הניכר שיש בתפעולם. הם אינם צורכים דלק, יש חסכון בביטוח, בהוצאות חניה בעיר ועוד. במקרים רבים ניתן לרכוש קורקינטים מתקפלים מתוך המגוון שיש בחנות, ואז ניתן להעלות אותם על רכבים פרטיים וציבוריים, ולרכב עליהם במשך כל היום. אפשר גם לנצל את הקורקינטים לרכיבת כייף בשעות הפנאי, כך שיש הרבה יתרונות ברכישתם מהחברה.