0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

איפה קונים סקוטר?

איפה קונים סקוטר?

המציאות, במקרים רבים, חזקה מכל תכנון או תסריט ומכתיבה לאנשים קבלת החלטות שונות. הערים הגדולות נעשות צפופות יותר ויותר, פליטת גזים גורמת למזג האוויר בעולם להשתנות ולכן, ממשלות, רשויות וגם אנשים מחפשים דרכים לפתור בעיות שלא היו קיימות בעבר הרחוק וגם הקרוב. אנשים שגרים בערים הגדולות צריכים למצוא דרכים לנוע במהירות במרכזי הערים על מנת להספיק לעשות סידורים, קניות ועוד בזמן קצר יחסית, ובהוצאות נמוכות. אחד הפתרונות הטובים הוא שימוש בסקוטר אשר נחשב ככלי רכיבה יעיל, נוח ופשוט. הרשויות העירוניות סוללות נתיבים ומסלולים אשר משמשים רכבים דו גלגליים כאלו ואחרים, וכך יכול כל אחד לנוע ביטחון בתוך העיר הצפופה.

החברה זורמת עם כל ההתפתחויות האלו בעולם, והיא זיהתה את הצורך בפיתוח סקוטרים מקצועיים וטובים ,ולאחר שנים של פיתוח הצליחה החברה לייצר את הקורקינט המושלם. הקורקינטים נמכרים בחנות הדגל שלה בנמל תל אביב. הסקוטרים של החברה מיוצרים על פי תקנים אירופיים מתקדמים ולכן יש להם אמינות גבוהה מאוד. החברה נותנת אחריות רבת שנים על כלי הרכיבה שלה, ועל כל הדגמים שנמכרים, ויש רבים שכאלו. מומחי המכירות והשירות של החברה ישמחו לעזור לכל מי שמתלבט לגבי דגם הסקוטר שהוא מעוניין לרכוש. המטרה היא לגרום ללקוח לבצע את הקנייה האולטימטיבית שתרגש אותו ביותר, ותגרום לו הנאה לזמן ארוך.

ניתן להיכנס לדף הפייסבוק או לאתר האינטרנט של החברה ולקבל פרטים ראשוניים , ועוד מידע רב ערך, בנוסף, כדאי להתקשר לאנשי המכירות, ומומלץ להגיע לחנות ולבחור את הקורקינט המתאים ביותר. קניית סקוטר היא השקעה שמחזירה את עצמה בצורה בטוחה. הקורקינט חסכוני מאוד, ואין הוצאות מיוחדות עבורו. בהשוואה לרכב שצורך דלק יקר, ואשר צריך להחנות אותו בחניונים יקרים, ושצריך לבטח אותו, וגם להוציא עבורו כסף רב על תחזוקה ותיקונים. לכן, כל ההוצאות הללו נחסכות ולאחר זמן מה ההשקעה הופכת לכדאית.יתרונות נוספים ברכיבה על קורקינט חשמלי הינם תרומה לאיכות הסביבה, וגם העברת שעות הנאה רבות ברכיבה על הסקוטר למטרות הנאה בשעות הפנאי.