0723341843
 

לקוחות יקרים, שימו לב - נכון לעכשיו, אנו נותנים שירות באזור נתניה וכפר יונה בלבד. אנו לא נותנים שירות בראשון לציון והסביבה. אנו מקפידים על החוק באופן מלא. כל השירותים והמוצרים המוצעים באתר זה עומדים בפני החוק באופן מלא ומוחלט. לא יימכר מוצר שלא עומק בתקן החוק. לחצו כאן ע"מ לקרוא את החוק לגבי קורקינט חשמלי - עליו אנו מקפידים. 

אודות

אנשים רבים ובהם ידוענים רבים מעדיפים לנסוע בקורקינטים חשמליים בתוך תל אביב הצפופה לטובת סידורים, קניות, פגישות עסקיות ועוד. רבים מהם מגיעים לחנות שלנו , ומבצעים קניה טובה של קורקינטים ואופניים חשמליים מהמבחר שמוצע אצלנו למכירה.

כאשר מביטים על העיצוב היפה של הקורקינטים הממונעים של החברה מבינים את ההשקעה העצומה שנעשתה בתכנון,בפיתוח ובייצור שלהם. כאשר בודקים לעומק את התכונות הטכניות והביצועים של הכלים, מבחינים גם ביכולת המעולה שיש להם בכל מה שקשור למהירות נסיעה, טווח נסיעה ובטיחות הנסיעה שהם מעניקים. ואכן, החברה גאה להציע את הקורקינטים הממונעים פרי פיתוחה לקהל הלקוחות הגדול והנאמן שלה. יש מגוון גדול של קורקינטים שכוללים מרכבים שונים, עיצובים מיוחדים, כך שכל אחד יכול למצוא את מבוקשו.

צריך להגיע אלינו לחנות החדשה והיפה ולראות מקרוב את המבחר הגדול שמוצע, ואנשי השירות שלנו ישמחו לתת הסברים, הדרכה ועצות נכונות בדרך לרכישת קורקינט ממונע. לנציגנו יש את כל הידע והסבלנות לענות לכם לכל שאלה, וישמחו לעזור לכם בבחירה הנכונה. המחירים שלנו מתאימים לכל כיס, ואפשרויות התשלום גמישות ונוחות.

רכיבה על קורקינטים ממונעים או אופניים חשמליות היא רכיבה נוחה ויעילה. כלי הרכב אינו מזהם, ולכן מתאים מאוד לנסיעה בערים צפופות, ובכל מקום שרק תרצו.העוצמה של החברה מאפשרת לנסוע ממקום למקום בצורה הנוחה ביותר , בזמן הקצר ביותר, בלי פקקים ובלי בעיות חנייה! החברה השכילה להבין את הטרנד הזה שרווח בחברה בישראל ובחברה המערבית, ופתחה כלי רכיבה שמתאים לתקופה הנוכחית הדוגלת בחסכון באנרגיה מזהמת לטובת איכות הסביבה, לצד, הקלה על כל מי שרוצה להתנייד בעיר הצפופה. גם הרשויות העירוניות תורמות את שלהן, ומפתחות כל העת מסלולי רכיבה מתאימים לצרכים הללו של הרוכבים.

החברה חורטת על דגלה פיתוח וייצור של מכשירים מעולים, לצד שירות מעולה, מקצועי ואמין של. לכן, כל מי שמבצע קנייה בחברה יכול להיות בטוח בקנייה איכותית.